Psycholog Berlin

Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu

firma

Psycholog Berlin

Oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc z dziedziny psychologii i psychoterapii. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów, którzy pracują w nurcie psychoterapii . Nasz ośrodek stworzony został w wyniku wspólnej pracy pięciu psychoterapeutów i psychologów, których łączy przyjaźń i czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania korzyści wiążących się z psychoterapią szerszej grupie odbiorców. Udostępniamy klientom profesjonalne i bezpieczne miejsce, gdzie klienci czują się komfortowo i cieszą się pełnią psycholog Berlin opinie ceny www.psycholog-psychoterapeuta.de/ możliwości płynących z terapii.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient odnajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferujemy eksperckie konsultacje psychologiczne, dzięki którym identyfikowany jest problem klienta , odszukiwane są najlepsze możliwe rozwiązania i wybierana jest odpowiednia forma pomocy, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Ośrodek Psychoterapii oferuje swoim klientom najlepszą pomoc w formie psychoterapii indywidualnej, grupowej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. Przeprowadzamy równiez warsztaty psychologiczne i rozwojowe.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia to część nurtu psychoterapii humanistycznej, opisującej człowieka jako świadomą jednostkę posiadającą możliwość wyboru, kreującą rzeczywistość, kierującą swoim życiem i nadającą mu indywidualny sens. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego oferujemy naszym klientom warunki sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w uświadomieniu sobie swoich potrzeb i oczekiwań w stosunku do świata i siebie samego. Psychoterapia kładzie nacisk na to, co dzieje się w danym, konkretnym momencie oraz pomaga uświadomić, że przyszłości jeszcze nie ma, a przeszłość już nie istnieje. Akceptując swoje doświadczenia życiowe zaczynamy rozumieć to, co naprawdę przeżywamy. Osoba staje się zdolna do zmian i kontrolowania swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Ważna jest także relacja między pacjentem, a psychoterapeutą która ma wymiar ludzkiego spotkania, pełnego szacunku do wewnętrznego świata drugiej osoby.

Według psychoterapii klient ma wystarczający potencjał, aby poradził sobie ze wszelkimi spotkanymi trudnościami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mieli możliwość pomóc Ci ujrzeć Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Serdecznie zapraszamy!